Δευτέρα, 4 Μαρτίου, 2024
ΑρχικήΔΗΜΟΤΙΚΑAνακηρύχθηκαν από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Πειραιά οι Συνδυασμοί των Δημοτικών Εκλογών ...

Aνακηρύχθηκαν από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Πειραιά οι Συνδυασμοί των Δημοτικών Εκλογών της 8ης Οκτωβρίου 2023 στο Δήμο Αίγινας

Το Πολυμελές Πρωτοδικείο Πειραιά ανακήρυξε σήμερα τους Συνδυασμοούς των Δημοτικών Εκλογών της 8ης Οκτωβρίου 2023 στο Δήμο Αίγινας. Εγκρίθηκαν τρείς συνδυασμοί, απορρίφθηκε η υποψηφιότητα του Γιώργου Θεοδωράκη.

 

Οι συνδυασμοί που  ανακηρύχθηκαν είναι οι ακόλουθοι:
 
“Μαζί! ΜΠΡΟΣΤΑ για την Αίγινα“, με υποψήφια Δήμαρχο κ. Σίλα Αλεξίου
Λαϊκή Συσπείρωση Αίγινας” με υποψήφιο δήμαρχο τον κ. Παναγιώτη Ηλία

Αίγινα Αποφασίζεις Ξανά“, με υποψήφιο δήμαρχο τον κ. Γιάννη Ζορμπά

Με την διαδικασία της εκούσιας δικαιοδοσίας, συνεδρίασε σήμερα 10 Σεπτεμβρίου 2023 το Πολυμελές Πρωτοδικείο Πειραιά, προκειμένου να προβεί στην ανακήρυξη των συνδυασμών, που θα συμμετάσχουν στις δημοτικές εκλογές στις 8 Οκτωβρίου 2023. Το Πρωτοδικείο έλαβε υπόψιν του τις δηλώσεις καταρτίσεως συνδυασμών στο Δήμο Αίγινας, που υποβλήθηκαν στον Προϊστάμενο του Δικαστηρίου μέσω της Ηλεκτρονικής Πύλης Δήλωσης Υποψηφιοτήτων και συγκεκριμένα τις δηλώσεις κατάρτισης συνδυασμών των:

1. ΠΡΟΣΩ ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
2. ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΙΓΙΝΑΣ
3. ΑΙΓΙΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΞΑΝΑ
4. Μαζί! ΜΠΡΟΣΤΑ για την Αίγινα (για τον οποίο η υποψήφια ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ κατέθεσε την από 7-9-2023 δήλωση παραίτησης υποψηφιότητας)Στο έγγραφο της απόφασης, μεταξύ άλλων αναφέρεται ότι: “Από τον έλεγχο των υποβληθεισών δηλώσεων κατάρτισης συνδυασμών για το Δήμο ΑΙΓΙΝΑΣ, που υποβλήθηκαν στον Προϊστάμενο του Δικαστηρίου μέσω της ηλεκτρονικής πύλης δήλωσης υποψηφιοτήτων του άρθρου 33 του Π.Δ.26/2012, προκύπτει ότι καταρτίστηκαν νομότυπα, περιλαμβάνουν υποψηφίους δημάρχους, δημοτικούς συμβούλους και συμβούλους δημοτικών κοινοτήτων, οι οποίοι διαθέτουν τα νόμιμα προσόντα εκλογιμότητας, σύμφωνα με τα .οριζόμενα στην νομοθεσία που αναφέρεται στην παρούσα, οι κάτωθι αναγραφόμενοι συνδυασμοί, πλην του συνδυασμού «ΠΡΟΣΩ ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ», ο οποίος περιλαμβάνει μόνο υποψήφιο δήμαρχο και όχι υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους και συμβούλους δημοτικών κοινοτήτων, συνεπώς, ενόψει του ότι η δήλωση υποψηφιότητας του εν λόγω συνδυασμού είναι, σύμφωνα με τις προπαρατεθείσες διατάξεις, απαράδεκτη, το παρόν Δικαστήριο δε θα προχωρήσει στην ανακήρυξή του. Αντίθετα, για τους λοιπούς κατωτέρω αναγραφόμενους συνδυασμούς συντρέχουν οι νόμιμες προϋποθέσεις για να ανακηρυχθούν, σύμφωνα με τη διάταξη του άρθρου 17 του Ν.4804/2021″.

Το Πολυμελές Πρωτοδικείο Πειραιά ανακήρυξε τους συνδυασμούς που θα συμμετάσχουν στις δημοτικές εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 και τις τυχόν επαναληπτικές εκλογές της 15ης Οκτωβρίου 2023, που θα διενεργηθούν για την εκλογή δημοτικών αρχών του Δήμου ΑΙΓΙΝΑΣ, Περιφερειακής Ενότητας ΝΗΣΩΝ, ήτοι υποψηφίων δημάρχων, δημοτικών συμβούλων και συμβούλων δημοτικών κοινοτήτων, του καθενός από τους συνδυασμούς, ως ακολούθως:

 

Ι.Τον συνδυασμό με το όνομα «Μαζί ! ΜΠΡΟΣΤΑ για την Αίγινα», με έμβλημα «Λεκτική έγχρωμη παράσταση σε άσπρο φόντο, που αποτελείται από πέντε λέξεις “Μαζί ! ΜΠΡΟΣΤΑ για την Αίγινα”. Συγκεκριμένα οι τέσσερις λέξεις με καλλιτεχνικά γράμματα χρώματος μωβ , τη λέξη “μαζί” τη συνοδεύει θαυμαστικό χρώματος μωβ,ενώ οι λέξεις “για την Αίγινα” φέρουν υπογράμμιση μωβ χρώματος. Η λέξη “ΜΠΡΟΣΤΑ” αποτυπώνεται με κεφαλαία γράμματα χρώματος γαλάζιο, ενώ το γράμμα Σ, αποτυπώνεται ως βέλος με κατεύθυνση προς τα δεξιά με αποχρώσεις χρωμάτων γαλάζιου και πράσινου.

Στον εν λόγω συνδυασμό περιλαμβάνονται η ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ, ως υποψήφια Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

 

 

Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΑΟΥΛΑΣ) του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
2. ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΓΚΑΡΗ ΡΩΠΑΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ
4. ΓΡΥΠΑΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΔΙΔΙΛΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ της ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
8. ΖΑΡΑΒΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΚΟΚΟΡΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΚΑΣΙΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΚΑΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΚΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
13. ΚΛΩΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΚΟΛΛΙΩΤΑΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
15. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΚΡΕΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
17. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18. ΛΕΟΥΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΛΟΓΟΘΕΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
21. ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΜΠΕΤΥ) του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
23. ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
24. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
25. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΟΥ ΕΥΛΑΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
26. ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
27. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
29. ΜΠΗΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
30. ΜΠΗΤΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ
31. ΜΠΟΓΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΣΦΙΓΓΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
32. ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
33. ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ (ΑΓΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
34. ΝΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ
35. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ
36. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
37. ΠΑΤΙΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
38. ΠΕΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
39. ΠΟΥΝΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
40. ΡΟΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41. ΣΚΛΑΒΑΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΝΙΝΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
42. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΓΙΟΥ
43. ΣΤΑΜΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
44. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
45. ΣΥΣΚΑΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ
46. ΤΑΝΤΑΟΥΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
47. ΤΖΕΡΕΦΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
48. ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
49. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΡΑΒΕΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
50. ΧΑΤΖΙΝΑ ΝΑΝΤΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
51. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αίγινας)
1. ΑΝΔΡΙΚΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΑΡΤΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΖΑΡΑΒΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7. ΠΑΣΧΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βαθέος)
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΜΗΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΛΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΣΙΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΛΕΟΥΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΦΥΡΛΑΣ) του ΠΑΝΤΕΛΗ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κυψέλης)
1. ΛΕΚΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΛΕΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΠΟΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΖΩΝΤΟΣ
4. ΝΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΟΛΑ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
5. ΣΤΡΟΜΠΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
6. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεσαγρού)
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΣΚΛΑΒΑΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ5. ΤΣΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέρδικας)
1. ΓΙΩΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΤΟΥΛΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΓΚΟΥΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΤΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΑΡΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΤΡΙΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΙΓΙΝΑΣ», με έμβλημα «Το έμβλημα του συνδυασμού περιγράφεται ως εξής: η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.
Στον εν λόγω συνδυασμό περιλαμβάνονται ο ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
3. ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ του ΜΑΡΚΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΓΛΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
8. ΚΑΣΕΛΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
9. ΚΟΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΚΟΤΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
12. ΚΟΤΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΛΟΥΓΓΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΛΥΚΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΚΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗS
15. ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΝΤΑΒΟΛΑ ΤΖΙΑΝ ΠΑΟΛΟ του ΓΚΙΟΥΖΕΠΕ
17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΣΙΜΕΡΔΑΝΗΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΣΙΜΕΡΔΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
21. ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
22. ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ συζ. ΑΓΓΕΛΟΥ
23. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΑΡΕΤΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ
24. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
25. ΤΣΟΤΡΑ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
26. ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
27. ΦΩΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κυψέλης)
1. ΚΛΕΙΤΣΙΝΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
2. ΚΟΤΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΛΑΖΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΥΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΙΜΕΡΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεσαγρού)
1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΝΙΚΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΑΜΠΑΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέρδικας)
1. ΔΕΔΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΑΙΓΙΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΞΑΝΑ», με έμβλημα περίγραμμα μνημείων της Αίγινας σε γαλάζιο χρώμα με λεκτικό “ΑΙΓΙΝΑ Αποφασίζεις ξανά!” και το όνομα του υποψηφίου Δημάρχου “Γιάννη Ζορμπά” σε πορτοκαλί και μπλε χρώμα.
Στον εν λόγω συνδυασμό περιλαμβάνονται ο ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΑΡΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΒΛΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΓΚΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
10. ΓΡΥΠΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΔΟΥΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΖΑΚΙ ΜΑΧΜΟΥΤ του ΜΟΧΑΜΕΝΤ
13. ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΔΡΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΖΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΘΕΟΦΑΝΗ
16. ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
19. ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΑΝΤΗΛΙΕΡΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
21. ΚΑΣΙΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
22. ΚΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
23. ΚΟΜΗΝΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΚΟΡΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
25. ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
26. ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
27. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΠΑΔΟΠΑΙΔΙ) του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
28. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΘΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
29. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΣΩΖΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
30. ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
31. ΛΑΖΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
32. ΛΑΛΑΟΥΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
33. ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΡΑΝΤΗ
34. ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΛΕΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36. ΛΕΟΥΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
37. ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
38. ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39. ΜΑΡΙΝΗ ΜΟΙΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ /.
40. ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
41. ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
42. ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
43. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
44. ΠΑΝΤΕΛΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
45. ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
46. ΠΕΤΡΙΤΗ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ
47. ΠΕΤΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
48. ΠΤΕΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
49. ΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
50. ΣΑΒΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΛΕΑΝΝΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
51. ΣΙΓΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΜΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
52. ΣΚΑΛΤΣΙΩΤΗ ΞΑΝΘΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
53. ΣΚΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
54. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
55. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
56. ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
57. ΣΦΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
58. ΤΑΠΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
59. ΤΖΙΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
60. ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
61. ΤΣΟΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
62. ΧΑΛΔΑΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
63. ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αίγινας)
1. ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΑΝΘΙΠΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΓΚΛΑΒΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΟΙΡΑ ΦΛΩΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΝΤΗΜΗΤΡΟΒΑ ΜΠΟΙΚΑ (ΠΟΠΗ) του ΒΕΝΕΛΙΝ
8. ΣΙΩΤΟΣ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ του ΟΛΕΞΑΝΤΡ
9. ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΤΖΙΤΖΗ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΖΙΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βαθέος)
1. ΒΑΖΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΤΙΛΝΤΑ του ΠΕΤΡΙΤ
3. ΓΡΥΠΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΑΦΕΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΓΓΕΛΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΤΖΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΗΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κυψέλης)
1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΜΠΕΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΑΤΣΟΛΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΚΩΝΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΩΖΙΑ ΖΩΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8. ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΝΤΑΜΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ
10. ΠΟΥΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
12. ΤΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεσαγρού)
1. ΓΑΛΑΡΗ ΠΑΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΛΕΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΑΚΑΡΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΣΥΓΓΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΖΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΩΜΑ
8. ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΝΤΙΡΛΑΝΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δήμος Αίγινας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέρδικας)
1. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΑΤΣΑΡΟΛΑΣ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
3. ΜΟΥΡΤΖΗ ΜΑΡΔΙΚΟΥΛΑ (ΚΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΤΡΙΜΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΡΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Recent Comments